Neden
Point of Skin

Önsöz

Hedefler

Sözümüz

Misyonumuz

Yararlarimiz

Farkimiz

FRANCHISING

Skinoloji

Içerik Maddeleri Sözlügü

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri

Multiaktif Lipozomlar

Çok daha fazlasi

Sözümüz

Sözümüz, birincil önceliğimize yani sizlere doğruyu söylemekten vazgeçmemektir.
Bunun anlamı eğitmeye ve rehberlik etmeye devam etmek, ulaşabileceğimiz herkese ulaşarak insanların dünyanın neresinde yaşarlarsa yaşasınlar, kendileri, aileleri ve onlar için önemli olan herkes için güvenli ve sağlıklı cilt bakımının öneminin farkına varmalarını sağlamak.

Tehlikeli içerik maddeleri bulunduran ürünlerin kullanılması konusuyla ilgili olarak sağlık açısından bir kırmızı alarm durumunun mevcut olmasına ilişkin sosyal farkındalık yaratmak. Bu durum yalnızca cilt bakımıyla değil, aynı zamanda yediğimiz besinler, içtiğimiz su ve yaşadığımız hayatla da alakalıdır.

Vicdan çerçevesinde cilt bakımı’ kavramını desteklemeye ve sizin sağlıklı ve güveli cilt bakımı talep etme hakkınızı savunmaya devam edeceğiz. Bu demek oluyor ki biz yalnızca ciltle uyumlu ya da ciltle özdeş ürünlerin kullanımını destekleyeceğiz.

Sözlerimizi ve sizlere sağladığımız bilgileri, hepsi ulaşılıp okunabilir olan güvenilir bağımsız bilimsel makalelerle desteklemeye devam edeceğiz.

Biz, Bionome ilkeleri olan çevreye karşı toleransı, etkinliği ve uyumluluğu her zaman sürdüreceğiz.

Biz doğaya ve üzerinde yaşadığımız bu güzel gezegene saygı duyuyoruz ve sizi, hayvanların ve çevrenizin koruyucuları haline gelmeniz için uyarıyoruz.

Point of Skin’de sizlere, uzmanlık alanı içerik maddeleri ve sizin cildiniz olan kalifiye Skinolojistler tarafından cildinize yapılacak olan derinlemesine analizler sunuyoruz.
Cildinizin ‘mevcut durumu’na odaklanan mükemmel bakımlar ruhunuza dokunur ve moralinizi yükseltir.

Güvenli, sağlıklı ve etkili cilt bakımı esaslarına ve hayata saygı duyduğumuz için biz Bionom cilt bakımını teşvik ediyoruz.

Size sadece güvenli cilt bakımı için değil, sağlıklı beslenme, dengeli bir yaşam ve güzel hislerle dolu zamanlar için profesyonel danışmanlığı garanti ediyoruz.

Size 3-5 hafta içinde görünür sonuçları garanti ediyoruz, aksi takdirde paranızı kesinlikle idare ediyoruz!

Point of Skin’in bir parçası olmak çok eğlencelidir, burada düzenli olarak özel indirimleri ve promosyonları, bilgilendirme akşamları, pratik ‘güzel görünme’ akşamları ve uzmanlardan dersleri bulabilirsiniz.

Her zaman tüm sorularınızı yanıtlamak, gerektiğinde sizi daha fazla bilgiye yönlendirmek ve güzellik salonumuzdaki tüm ilginç ve ‘kaçırılmayacak’ bilgilendirme etkinlikleri ve diğer aktivitelerden sizi haberdar etmek için web sitemiz ve e-mail adreslerimiz yoluyla ulaşılabilir olacağız.

Ayrıca Point of Skin, genellikle hayatlarımızda eksik olan bir şeye -gerçekten ilgi gösterilme ve ‘evinde ve arkadaşlarıyla birlikte olma’ hissini veren kişisel servise- sahip kozmetik ev bakım butiğinizdir. DAHA İYİ NE OLABİLİR Kİ?

Bir müşteri olarak sizin ilgilendiğiniz konuların ve iyi olmanızın  her zaman bizim birincil önceliğimiz olacağına söz veriyoruz.Daha fazlası>

Lütfen bu sayfayi bir arkadasiniza önerin >E-mailiniz:

Arkadaşınızın e-maili:Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar