Neden
Point of Skin

Önsöz

Hedefler

Sözümüz

Misyonumuz

Yararlarimiz

Farkimiz

FRANCHISING

Skinoloji

Içerik Maddeleri Sözlügü

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri

Multiaktif Lipozomlar

Çok daha fazlasi

Amacımız

Amacımız, müşterileri cilt bakım ürünlerinin içinde hangi içerik maddelerinin bulunması gerektiği ve bu içerik maddelerinin ayrı ayrı ve birlikte ciltleri üzerinde olumlu veya olumsuz ne gibi etkilere neden olduğu konusunda bilgilendirmektir.

Yetersiz profesyonel bilgiden kaynaklanan bu cehalet acilen giderilmelidir ki böylece sonuçta tüm müşteriler kullanacakları cilt bakım ürünlerini doğru seçmeleri konusunda bilgilendirilebilecek konuma gelsinler.

Bu, POINT OF SKIN’in ortaya çıkmasının nedenidir- profesyonellik ve bilginin en üst noktasına ulaşmak ve bu bilgiyi ve diğer avantajlarımızı sizlerle paylaşmak.

Bu bilginin çoğu, cilt bakımında kullanılan 10000’den fazla içerik maddesinden ve her bir içerik maddesinin değerlendirilmesinden oluşan Dermatolojik ‘Mavi Liste’ ye ve profesyonel içerik maddeleri sözlüğüne dayanmaktadır. Bu değerlendirmeler, kendimiz ve ailelerimiz için alacağımız ürünleri seçerken akıllıca tercihler yapabildiğimizden emin olmamızı sağlar.
Bizler, sırf alışkanlıklarından dolayı trend olan güzellik ürünlerini alan müşterilerin, sağlıklı ve güvenli cilt bakım ürünlerini alan müşteriler haline gelmesini sağlamakta kararlıyız.

Biz, güzel cilt kavramına mantıklı ve ahlaklı bir açıdan yaklaşmakta ısrarcıyız, çünkü sadece sağlıklı bir cilt gerçekten güzel olabilir.Daha fazlası>

Lütfen bu sayfayi bir arkadasiniza önerin >E-mailiniz:

Arkadaşınızın e-maili:Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar