Neden
Point of Skin

Önsöz

Hedefler

Sözümüz

Misyonumuz

Yararlarimiz

Farkimiz

FRANCHISING

Skinoloji

Içerik Maddeleri Sözlügü

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri

Multiaktif Lipozomlar

Çok daha fazlasi

Farkımız

Fark Noktası – Bu yeni bir yaşam tarzı!

POINT OF SKIN sizin, yüzünüze ve vücudunuza bakım yapma şeklinizi değiştirmeniz gerektiğinin birdenbire farkına vardığınız ve kendinizi nitelikli bir Skinolojistin güven verici, konuksever ve bilgili ellerine bıraktığınız yerdir.

Bizim ana amacımız oradan dışarı çıkıp, sizin için en iyi ve tamamen risksiz ürünlerin neler olduğunu bulmaktır. Bu yeni anlayış, sizin için hayatınızı değiştirecek kararları da beraberinde getirecektir.

POINT OF SKIN sizin hislerinizi,cildinizi ve iyiliğinizi etkileyen her olumlu herşeyin başladığı ‘odak noktası’dır.
Soft ışıklandırması, hafif kokusu ve yumuşak müziğiyle bakım odalarındaki ambians, size hakettiğiniz rahatlatıcı molayı sunacak. Ayrıca mevcut bakımlar, sizin kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde bizi her ziyaret edişinizde yeniden düzenlenecek.

Her bir bakım, ayrıcalıklı Dr. Baumann ‘Bionome’ Skincare ürünleriyle, yani kimyasal koruyucular, kimyasal güneş filtreleri, allerjiye neden olan koku maddeleri, hayvansal kökenli içerik maddeleri ve renklendiriciler içermeyen ürünlerle yapılmaktadır. Ayrıca bu ürünler, her bir bakımı siz müşterilerimize güvenli ve sağlıklı bir cilt bakımını sağlama ve mutlak bir iyilik hissini verebilme amacına hizmet eden  bir lüks haline getirir. Aynı zamanda ürünlerin yalnızca ciltle uyumlu veya ciltle özdeş unsurlar içerdiği garantilidir. Bunlara ek olarak, önerilen evde bakım ürünlerini kullandığınız takdirde yalnızca 3-5 hafta içinde gözle görülebilir ve kalıcı sonuçları garanti ediyoruz!

ÜCRETSİZ olarak yapılacak derinlemesine cilt analiziyle bir Point of Skin merkezine yapacağınız ilk ziyaretten çok memnun kalacaksınız. Müşteri profiliniz kayıt altına alınacak ve daha sonraki her gelişinizde güncellenecek; ayrıca cildinizin görüntüsündeki gelişimi değerlendirebilmeniz ve bunun keyfine varabilmeniz için bakım öncesi ve sonrasında fotoğrafınız çekilecek.

Bunları, Bionom Cilt Bakımının değerini sizle tanıştırmak için yapacağımız ÜCRETSİZ bir yüz bakımı takip edecek. Görüşmeniz, cildinizin sağlıklı ve güzel görünmeyi sürdürebilmesi için tam olarak hangi içerik maddelerine ihtiyaç duyduğu konusunda size tavsiye vermek üzere eğitilmiş yetkili bir Dr. Baumann içerik maddeleri uzmanı olan Skinolojistinizle gerçekleşecek.

Onların kapsamlı bilgileri, size salon/SPA  bakımlarını veya kişisel ev bakımlarını önerirken, toksik cilt bakımına karşın sağlıklı cilt bakımını nelerin oluşturduğunu dikkate alarak medikal ve bilimsel olarak belgelenmiş bilgileri size sunmalarını sağlar.

Skinolojistler çoğunlukla Dr. Baumann Kozmetik Ürünleri’nin bulunduğu yerlerde mevcuttur. Onlar, cilt uzmanı ve içerik maddeleri uzmanı olmalarını sağlayan Skinoloji Diplomaları için çalışmalar yapmış yetkili güzellik uzmanlarıdır. Bu cilt ve içerik maddeleri bilgisi güzellik uzmanlarımızı, normal salon/SPA’larda bulunmayan yeni bir uzmanlık seviyesine yükseltmiştir. Bu bilgi birikiminden yararlanmak için sahip olduğunuz bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

POINT OF SKIN zihninizi, daha önce hiç bu kadar kişisel bir yolla alamadığınız değerli bilgilere açacak. Biz her müşteriye, kendi ürününü profesyonel bir dermatolojik içerik maddeleri sözlüğü yardımıyla analiz edebileceği kanıtlanmış bir metod ve sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile ilgili temel bilgilerin bulunduğu bir kütüphane sunuyoruz(hem online olarak hem de Point of Skin Outlet’lerde bulunabilen).

Bu bilgiler sizin belki de ilk kez, iyi bir cilt bakımını neyin belirleyeceği konusunda bilgiye sahip olmanıza ve elinizdeki ürünü tanımlayabilmenize olanak sağlar.

Tüm Dr. Bauman and SkinIdent ürünleri yalnızca güzellik salonları ve SPAlarda bulunabilir –biz uzmanlarla çalışmanın gerekliliğine inanıyoruz.

 Daha fazlasını online olarak bulabilirsiniz; sizin sağlık ve güzellik dünyasındaki güncelliğinizi korumak için hazırlanan aylık e-gazetenin, diğer POINT OF SKIN müşterileriyle iletişim kurmanızı sağlayan BLOG’un ve deneyimlerinizi paylaşmanın tadını çıkarın. Çevresel konularla, cilt bakım ürünlerindeki bazı tehlikeli içerik maddeleri ve hayvan hakları ile ilgili videoları izleyebilir; kurucuları olan Dr. Ernst Walter Henrich ve Dr. Thomas Baumann’ın ürünler ve yenilikçi içeriklerle ilgili güncel konuları ele aldıkları Dr. Bauman Şirketi’nin kişisel TV kanalını takip edebilirsiniz. Tüm bu bilgileri aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
POINT OF SKIN, cilde tamamiyle özdeş dünyadaki ilk ve tek bakım olan Dr. Baumann’ın ünlü SkinIdent Serisi’ne ev sahipliği yapmaktadır –Bu, cilt bakımı endüstrisinde gerçekten devrimsel bir gelişmedir.

Point of Skin ayrıca beş Dr. Baumann serisinin de ev sahibidir. Beş serinin hepsi de tüm kimyasal koruyucular, kimyasal güneş filtreleri, mineral yağlar, yapay renklendiriciler, hayvansal kökenli içerik maddeleri ve kokular içermeyerek ‘sağlık’ ve ‘güzellik’ kavramlarını, desteklemektedir. (Dr. Baumann websitesini ziyaret edin)
POINT OF SKINsizin salon/SPA deneyimlerinizi tartışacağınız, ciltle ve istediğiniz ürünlerle ilgili tüm soruları sorabileceğiniz ve salon/SPA deneyimlerinizi diğer müşterilerlepaylaşabileceğinizforumunuzdur.

POINT OF SKIN sizin, kişisel online cilt analizinden ve sonrasında sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için gereken ürün tavsiyelerinizi aldıktan sonra, ürünlerievinizin konforunda7/24 satın alabileceğiniz  online mağazanızdır.

POINT OF SKIN sosyal bir merkezdir, karşı konulmaz promosyonlar ve kurum içi aktivitelerden haberdar olmak için sadece etkinlik takvimimize bir göz atın. %50’ye varan indirimlerin keyfine varabilir, sonraki gelişlerinizde yapacağınız alışverişlerde kullanmak ya da hepsini bir seferde harcamak için biriktirmek üzere hediye olarakbir Dr. Baumann parası alabilirsiniz.

Bir sadık müşteri kartı, sizin puanlar toplamanızı ve onları seçtiğiniz ürünlere dönüştürmenizi sağlayacak. Burada her zaman size bekleyen sürprizler olacak.


Read more>

Lütfen bu sayfayi bir arkadasiniza önerin >E-mailiniz:

Arkadaşınızın e-maili:Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar