Neden
Point of Skin

Önsöz

Hedefler

Sözümüz

Misyonumuz

Yararlarimiz

Farkimiz

FRANCHISING

Skinoloji

Içerik Maddeleri Sözlügü

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri

Multiaktif Lipozomlar

Çok daha fazlasi

Çok daha fazlasi

Point of Skin size her zaman rekabet fiyatı olanakları sunacaktır, bu nedenle bir güzellik salonunu ziyaret etmek sadece bazılarının sahip olduğu bir lüks olmaktan çıkıp herkes için bir yaşam tarzı haline gelecektir.

Sizlere her ayı kutlamak için en uygun fiyatlarla aylık  promosyonlar sunacağız.

Size her zaman, sağlık ve güzelliğe dair en güncel bilgileri sağlayacağız ve böylece siz müşterilerimizi sağlıklı yaşam  ve sağlıklı cilt bakımı konusunda her açıdan eğitme sözümüzü yerine getireceğiz; ayrıca size, SPA’mız ve sağlık ve güzellik dünyası hakkındaki en son ipuçlarını ve haberleri içeren aylık bir bülten sunacağız .

Cildinizin tüm ihtiyaçları için gerçek bir zaman tasarrufu sağlayan on line alışverişi tercih edin.
Bir SPA/güzellik salonu düşünün ki, son ziyaretinizden beri cildinizin geçirdiği değişiklikleri ölçmek ve salon bakımınızı ve evde bakımı birbirine göre ayarlamak  amacıyla orayı her ziyaret edişinizde cildinizin analizi yapılsın.

İşte bu, profesyonel olan tek yöntemdir!

Sizi en çok rahatsız eden cilt sorunlarına en iyi çözümleri bulmak isteyen eğitimli ve kalifiye Skinolojistler
Deneme imkanı ve garanti; hizmeti, ürünleri, ambiansımızı, uzmanlığımızı ve mükemmel cilt bakımımızı tanıtım amaçlı ÜCRETSİZ bir yüz bakımı vasıtasıyla tecrübe edebilirsiniz.

Point of Skin tam olarak müşterinin her zaman hayal ettiği şeyleri sunar ve onları gerçeğe dönüştürür.Lütfen bu sayfayi bir arkadasiniza önerin >E-mailiniz:

Arkadaşınızın e-maili:
Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar