Neden
Point of Skin

Önsöz

Hedefler

Sözümüz

Misyonumuz

Yararlarımız

Farkımız

FRANCHISING

Skinoloji

İçerik Maddeleri Sözlüğü

Dr Baumann Kozmetik Ürünleri

Multiaktif Lipozomlar

Çok Daha Fazlası

Önsöz

Eğer cildiniz ve güzel görünmeniz  sizin için önemliyse, cilt bakım ürünlerinizle ve cilt bakımınızla ilgili seçimleriniz tamamen birbiriyle bağlantılı olmalıdır. İşte tam da bu nokta, kırmızı alarm noktasıdır.

Siz müşterilerimiz için sağlıklı ve güvenli olması gereken cilt bakımları vesalon/Spa bakımları için en önemli kriterler, kusursuz güzelliğin ‘gizemi’ ni çevreleyen gösteriş ve cazibe içerisinde genellikle tamamen gözden kaçırılır.

Bu cazibe heyecan vericidir fakat duygusal açıdan dikkat dağıtıcıdır ve sonuçta cilt bakım ürünlerinde kullanılmakta olan içerik maddelerinin çoğu kesinlikle cilt dostu değildir ve pek çok olayda sadece cildiniz üzerinde değil,  aynı zamanda genel sağlığınız ve iyiliğiniz üzerinde de kısa ve uzun vadeli  zararlı etkileri vardır.  Bu nedenle günlük kullandığımız cilt bakım ürünlerine daha yakından bakmamız gerekmektedir.

Bu durumun ana nedenlerinden biri, müşterilerin genellikle kozmetik ürünü kaplarının içinde aslında ne olduğu konusunda eğitilmiş olmamalarıdır; tabi harika,inanılmaz bilimsel gelişmeler, son teknolojiye sahip, egzotik isimli içerik maddeleri gibi kelimelerin aşırı empoze edilmesi  hariç. Ama şimdi değişme zamanı!daha fazlası>

Lütfen bu sayfayi bir arkadasiniza önerin >E-mailiniz:

Arkadaşınızın e-maili:Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar