Yazarlar

Ernst Walter Henrich Cologne Üniversitesi Tıp fakültesinde bir öğrenciydi .Tıptan PhD derecesini aldığında, naturopathik tedavi uzmanlığını da aldı. Çalışmalarının odak noktası enjeksiyon yoluyla kıvrımları düzeltmekti.Bu çalışmada, Dr. Baumann ile karşılaştı. Her ikisi de medic-dermatolojik ve naturopathik bulgular temelinde ki riskli içerik maddelerinin araştırılması ile ilgiliydi.İlk şirketlerini 1990'da ikincisini 1998 da kurdular.

Thomas Baumann Heidelberg Üniversitesi Tıp fakültesinde bir öğrenciydi.PhD derecesini eczacılıktan (Dr. rer. nat)aldı.Enzymekinetics üzerine araştırma yaptığı Heidelberg Üniversitesinde biokimya kariyeri yaptı.Bir güney German kozmetik şirketinde Dr. Henrich ile karşılaştı.Birlikte Tıpta sound,özellikle cilt uyumu,alerjik olmayan kozmetik içerik maddelerinin geliştirilmesi için araştırmalara odaklandılar.Bu başarılı işbirliği iki şirketin kurulmasına yolaçtı.

Cosmetic Ingredients, Fifth Edition: Written by Dr. Heinrich and Dr. Baumann Kozmetik içerik maddelerinin INCI-tanımlarına göre tanıtımları El Kitabı:Kozmetik içerik maddelerinin uyum, alerji riskleri, etkileşimi üzerine bağımsız tanıtımları.

Kozmetik ürünlerde güzellik uzmanları,fizyolojistler,eczacılar ve tıptan olmayan kişilere yardımcı olmak için.

Fifth revised and improved edition.
© 2001 Verlag Dr. Henrich & Dr. Baumann GMBH
D-57080 Siegen, Telephone 02 71/38 22 03, Fax 02 71/38 20 08

Bu el kitabının her hakkı mahfuzdur. Çoğaltılması,çevirisi,yayınlanması hakları saklıdır.