Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Güzellik UzmanınızGiriş
Tüketici Rehberi
What Suits You
Yüz Bakımı
Temizleyiciler & Koyultucular
Kremler & Losyonlar
Lipozomlar
Ampuller & Maskeler
Güneş Ürünleri
Göz Bakımı
Vücut Bakımı
El Bakımı
Ayak Bakımı
Saç Bakımı
Genç Ciltler
Bebek Bakımı
Makyaj
Beslenme
Uygulamalar
Nelerden Uzak Durmalı
Satış Noktaları

Bebek Bakımı

Sizin de bildiğiniz gibi, bebeklerin cildi hassas ve narindir, kolayca tahriş olabilir. Eğer cilt bakımından alerji olurlarsa, cildin belirli maddelere karşı gösterdiği alerjik reaksiyon muhtemelen tekrar edecektir.

Yeni doğan ve yeni yürümeye başlayan bebeklere yalnızca koku, renk, mineral yağ, kimyasal koruyucu ve kimyasal güneş kremi içermeyen cilt bakımı anlamına gelen güvenli cilt bakımı uygulanmalıdır. Bebek ürünleriyle demek istediğimiz, bebekler için kullandığınız her türlü losyon, bebek yağı, banyo yağı ve diğer banyo ürünleri, şampuan, vücut şampuanı ve sabunlardır. Ancak bu ürünlerin güvenli olması bebeğinizin sağlık ve güvenliğini garanti edebilir.

Ne yazık ki birçok "bebek ürünü" , genç annelerin uzun zamandır kullandığı "bilinen markalar" bile çoğu zaman güvenilir değil.  Hatta bu ünlü ürünler çoğu zaman birçok zararlı madde de içermekte. "Bebekler için özel" olarak formül edilmiş ya da ünlü bir marka taşıyor olmalarının, bu ürünleri bebeğiniz için güvenli hale getirdiğini düşünmeyin.
Elbette ürünün bebeğiniz için güvenli olduğundan emin olabilmeniz için ürün içeriğindeki maddeleri analiz etmenizi sağlayacak güvenilir bir bilgi kaynağınızın olması gerek.  Ayrıca paraben ve kimyasal güneş kremleri gibi zararlı maddeler ciltte birikebilir ve bu da daha büyük zararlara yol açabilir.

Bu linke tıklayarak güvenli cilt bakımı için içerik sözlüğüne bağlanabilirsiniz. Sözlükte bugün kozmetikte en sık kullanılan maddeler bulunuyor ve sözlük size neyin önerilebilir olduğu konusunda tavsiyeler veriyor. Bebek ürününüzü alın, şişenin arkasında yazan maddelere bakın ve kendi analizinizi yapın. Elde ettiğiniz sonuçlar sizi şaşırtabilir.
Dr. Baumann ve özellikle SkinIdent ürünlerinin geliştirilmesiyle, diğer bütün Dr. Baumann ürünlerindeki gibi her madde Bionom ve sağlık kriterleri bakımından ve dermatolojik olarak dikkatlice incelendiğinden, hassas bebek cildine yönelik zarar güvenli bir biçimde ortadan kaldırılabilir; aynı durum bütün yüz ve vücut ürünleri için de geçerlidir.
Dr Baumann SkinIdent ürünleri yalnızca anne-baba için değil her bebek için idealdir, çünkü koruyucu ve besleyici vitaminler içermesinin yanı sıra her insan organizmasında doğal olarak bulunan maddelerden ve aktif bileşenlerden yapılmıştır.

Dr. Baumann Ürünleri cilt dostu, hayvan dostu ve çevre dostudur.
Bu ürünlerde:
Koruyucu yoktur
Parfüm, koku, eterik yağlar yoktur
Mineral yağlar yoktur
Hayvansal bileşenler yoktur
Çevreye zarar veren gereksiz ambalajlar yoktur
Bebeğiniz için daha mükemmel ne olabilir?Daha fazlasi >

Iletisim Lokasyon Site haritasi Privacy Feragat Inanirlar Kozmetik Facebook Twitter YouTube