Etkinlik Takvimi

Ocak

Şubat

Mart

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Kasım

Aralık

SAÇLAR İÇİN İYİ BİR GÜN
Julia Roberts, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Kate Winslet ve Kirsten Dunst'un saçları sağlıklı ve gür. Herkesin istediği fakat kesinlikle sahip olamadığı bir saç türü. Saçlarımız bizi mutlu edebilir ya da günümüzü berbat edebilir; kendimizi mutlu ya da tamamıyla mutsuz hissettirebilir. "Kontrol altındaki" iyi görünümlü saçlardan keyif almak, eşi benzeri olmayan psikolojik bir destek sağlar. Saçlarınız, cildiniz gibi kendini yenileyemez bu nedenle saçlarınıza bakım yapmak ve onları korumak için yardıma ihtiyacı vardır.

Saçlarınızın sağlığını ve görünümünü iyileştirmek için öneriler:
Günde 2 litre su için.

Beslenmenizde çok fazla tuz tüketmeyin ya da yüksek oranda yağ içeren gıdalar yemeyin.
Tanen (üzüm kabuğunda bulunan kremsi bir madde) olarak hiçbir siyah çay demire bağlanmaz ve vücudun fazla miktarda demir emmesini azaltmaz. Gerekli vitaminler ile mineraller içeren çok iyi dengelenmiş bir besin takviyesi sağlıkla parlayan saçların püf noktasıdır. Özellikle demir sülfür, çinko, B kompleksi ve C vitamini iyidir. DR BAUMANN Food Supplement (Besin Takviyesi) sağlıklı bir cilt, saç ve vücut için temel oluşturur. Saç köklerine giden enerji tüketilmemişse öğünler arasında küçük bir miktar tüketin. (akşama doğru kendinizi daha canlı hissettiğinizde) Kafa derisindeki zayıf kan dolaşımının nedeni, kafa derisindeki gerginlik ya da sebumu kurutan ve saç köklerini aç bırakan yağ katmanlarıdır. Saç derinize Zeytinyağı ya da bitkisel Macadamia fındık yağı ile masaj yapın, bu, dolaşımı hemen artırır ve saç köklerinizi kuru sebumdan kurtarır. Kullandığınız tüm saç ürünleri BİONOME olmalıdır, yani Kimyasal Koruyucular İçermemeli, Mineral Yağlar İçermemeli, Parfümsüz Olmalı, Renklendiricisiz Olmalı ve Oksijen İçermemelidir. Aslında saçınızda kullandığınız her bir ürün tamamıyla saçınızla ve saç derinizle uyumlu olmalıdır.

Kuru saçlar: Haftada en az iki kere bitkisel bir yağ ile saç derinize iyi bir masaj uygulayın. Çinko açısından zengin bir beslenme biçimi seçin. DR. BAUMANN Bionome Shampoo (Bionome Şampuanı) ve DR BAUMANN Conditioner Special (Özel Saç Kremi) kullanabilirsiniz. Sert saç ürünleri kullanmaktan kaçının. Çünkü bu ürünler kimyasal madde içerdiği için dıştaki protein katmanını kaldırırlar ve saçların doğal koruyucu yağlarını alırlar. Elektrikli maşaların ve saç kurutma makinelerinin kullanımını en aza indirmeye çalışın.
Kepek: Saç derisinin pullanmasını ve kaşınmasını azaltmak için saç derinize DR. BAUMANN eterik yağları, yani mür, sandal ağacı ya da limon ile masaj yapın. Yağlı yiyeceklerden ve kırmızı etten uzak durun.

Yağlı saçlar: Yağlı saçların her gün yıkanması lazım. Saçlarınızı limon ile yıkayın. Yumuşak, saçın pH dengesini koruyan ve saçları kurutmayan şampuanları ve saç kremlerini tercih edin, çünkü saçın kuruması, daha fazla sebum üretimine neden olacaktır. Bolca yeşil yapraklı sebzeler ve meyveler tüketin.
Saç dökülmesi: Bu, çinko, vitaminler ve B kompleksi, mineraller ve proteinler açısından eksik bir beslenme biçiminin neden olduğu durumdur. Bir diğer neden ise stres, gerginlik, hormonal dengesizlik, tiroid dengesizliği, uzun süreli bir hastalık ve alınan ilaçlardır. Perma losyonları ile saç boyalarında kullanılan kimyasal maddeler de saç dökülmesinin nedenleri arasındadır. Çözüm: beslenmenizde değişiklik yapmak, saçlarınızı DR BAUMANN Shampoo (her saç tiri için), Hair Revitalising Lotion (Saçları Canlandıran Losyon), DR BAUMANN Conditioner Special (Özel Saç Kremi) ile bakım yapmak ve Dr Baumann Kara Biber eterik yağı ile masaj uygulamak. DR BAUMANN Food Supplement, sağlıklı bir vücut, sağlıklı bir cilt ve sağlıklı saçlar için gereklidir.
Saçlara akların düşmesi: Yaşlandıkça saçlarınızın orta tabakası pigment kaybeder, yani saçlar grileşmeye başlar. Erken yaşlanmanın nedeni sürekli zihinsel stres ve aşırı vücut ısısı olabilir ve genetik olarak belirlenir. Renk açma, boyama ve perma, hepsi saçın grileşmesine neden olur.


Dr. Baumann Bionome Kozmetik'ten kisisel garantiniz
Sadece 3 - 5 haftada gözle görülebilir daha güzel bir cilt!

Point of Skin'den karsi konulamaz teklifler

23 Temmuz - 29 Temmuz tarihleri arasinda ya da stoklar tükenmedigi sürece bulabilirsiniz

Yeni ŞUBEMİZ:
Kurtköy
Adres: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı Dumankaya Trend Ekstra Sitesi B Blok No:13/3
Tel: 0216 683 40 40-41

Yeni ŞUBEMİZ:
Ataşehir
Adres: Barboros Mah Bahçe Sok. 8/3 Batıataşehir
Tel: 0216 700 24 23
Contact us Location Site map Privacy Disclaimer Designed & developed by ULA.co.za Facebook Twitter YouTube